Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny – 30.12.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny – 30.12.2018.

Modlimy się dziś za wszystkie rodziny naszej parafii, prosząc Boga o umocnienie w  nich wzajemnej miłości, głębokiej wiary oraz kształtowania życia według wartości płynących ze wzoru życia Świętej Rodziny z Nazaretu.


Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Sylwestra, papieża.

Zakończenie starego roku.
Uroczyste nieszpory o godz. 18.30. Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Będziemy przepraszać za wszelkie grzechy i winy zeszłego roku, prosić będziemy o błogosławieństwo na Nowy Rok i dziękować będziemy za wszelkie dary i dobrodziejstwa jakie otrzymaliśmy z hojności Boga. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
Msza św. o godz. 19.00 – na zakończenie roku.

Wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nowy Rok 2019. Msze święte w porządku niedzielnym. 52 Dzień Pokoju. Kancelaria parafialna w tym dniu nieczynna.

Środa – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Msza święta o godz. 7.00. Kancelaria parafialna czynna rano 7.30 – 8.00.

Czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa. Pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta o godz. 7.00. Kancelaria parafialna czynna rano 7.30 – 8.00.

Pierwszy Piątek – msze święte o godz. 7.00; 17.00; 19.00.
Możliwość spowiedzi świętej od godz. 16.00 – 18.30.
Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.45.
Msza święta za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 19.00.
Odwiedziny chorych od godz. 9.00.

Pierwsza Sobota msza święta o godz. 7.00 i 19.00 – niedzielna.

Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.

Na każdej mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Można je będzie nabyć u ministrantów przed kaplicą.


6 stycznia po mszy świętej o godz. 12.00 – w bibliotece będzie spotkanie opłatkowe dla ministrantów i lektorów oraz ich rodziców a także dla scholii, opiekunów i rodziców. Serdecznie zapraszamy. Schola po opłatku zaprasza na koncert kolęd o godz. 15.00 do kaplicy.

13 stycznia po mszy świętej o godz. 12.00 zapraszamy do biblioteki na spotkanie opłatkowe nasze róże różańcowe. Zmiana tajemnic różańcowych dla naszych róż będzie wyjątkowo w styczniu w niedzielę 13 stycznia na mszy świętej o godz. 12.00.


Serdecznie podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy swoimi ofiarami wspierają naszą parafię, utrzymanie kaplicy i rozpoczętą budowę kościoła oraz domu parafialnego.

W przyszłą niedzielę 6 stycznia – Wasz dar serca składany na tacę to składka inwestycyjna na budowę naszego kościoła. Za wszystkie ofiary bardzo dziękujemy. Można zabrać koperty na ofiary.


Przypominamy że w styczniu jest tylko jedna msza święta o godz. 7.00 nie ma mszy świętej o godz. 19.00 ze względu na wizytę duszpasterską w Waszych domach.

Kancelaria w styczniu czynna: wtorek, środa, czwartek – 7.30 – 8.00.


Trwa wizyta duszpasterska w Waszych domach. Program wizyty jest na stronie parafii. <kliknij aby wyświetlić> Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjmują.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.