OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 30.NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 27.10. 2013

 1. WSZYSTKIM PARAFIANOM PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA UDZIAŁ I MODLITWĘ W CZASIE  NASZEGO  ODPUSTU  KU CZCI BŁ. PAPIEŻA JANA PAWŁA II. DZIĘKUJEMY DZIECIOM KOMUNIJNYM, SYPIĄCYM KWIATKI W CZASIE PROCESJI I NIOSĄCYM PODUSZKĘ. DZIĘKUJEMY NIOSĄCYM BALDACHIM. WSZYSTKIM MINISTRANTOM I LEKTOROM ZA PIĘKNĄ SŁUŻBĘ W CZASIE ODPUSTU.
 2. JESZCZE DO CZWARTKU ODMAWIAMY W KAPLICY RÓŻANIEC W DZIEŃ POWSZEDNI O GODZ. 18.15.
 3. PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA.
 4. WE WTOREK ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚW. O 19.00 STUDENTÓW A PO MSZY ŚW. NA SPOTKANIE DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO.
 5. W ŚRODĘ NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY NA NABOŻEŃSTWIE RÓŻAŃCOWYM. ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ MODLITWY.
 6. W CZWARTEK 31.  X – KANCELARIA NIECZYNNA !!!
 7. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA PRZED PIERWSZYM PIĄTKIEM BĘDZIE W CZWARTEK OD GODZ. 16.00.
 8. W PIĄTEK  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – MSZE ŚW. TAK JAK W NIEDZIELĘ.  Z RACJI UROCZYSTOŚCI W PIĄTEK NIE OBOWIĄZUJE WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ OD POKARMÓW MIĘSNYCH.
 9. O GODZ. 16.30 – W UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH  ODPRAWIMY STARYM ZWYCZAJEM NABOŻEŃSTWO ZA BLISKICH WIERNYCH ZMARŁYCH.
 10. 2 LISTOPADA – SOBOTA   – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – MSZE ŚW. W KAPLICY O GODZ. 9.00; 17.00 I 19.00. MSZA ŚW. O 17.00 JEST OFIAROWANA ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH WYPOMINANYCH WYPOMINKACH ROCZNYCH W NASZEJ KAPLICY.
 11. W DNIACH 1 ORAZ 2 LISTOPAD MOŻNA DOSTĄPIĆ  ODPUSTU  ZUPEŁNEGO, KTÓRY MOŻE BYĆ OFIAROWANY TYLKO ZA ZMARŁYCH. WG. PRZEPISÓW ODPUST TEN MOŻNA UZYSKAĆ TYLKO RAZ DZIENNIE. WARUNKI ODPUSTU TO  NAWIEDZENIE ŚWIĄTYNI LUB KAPLICY, TRZEBA ODMÓWIĆ MODLITWY W INTENCJACH OJCA ŚW.; OJCZE NASZ, WIERZĘ W BOGA. ORAZ BYĆ PO SPOWIEDZI ŚW, PRZYJĄĆ KOMUNIE ŚW ORAZ WYZBYĆ SIĘ PRZYWIĄZANIA DO JAKIEGOKOLWIEK GRZECHU.
 12. NATOMIAST W DNIACH OD 1 DO 8 LISTOPADA, WIERNI KTÓRZY POBOŻNIE NAWIEDZĄ CMENTARZ I POMODLĄ SIĘ ZA ZMARŁYCH, ZYSKUJĄ ODPUST, KTÓRY MOŻE BYĆ OFIAROWANY ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE.
 13. W KAPLICY OD 2 DO 8 LISTOPADA BĘDZIEMY ODMAWIAĆ RÓŻANIEC ZA NASZYCH BLISKICH ZMARŁYCH Z WYPOMINKAMI O GODZ. 18. 15.
 14. W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ 3 LISTOPADA  – RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH O GODZ. 16.15  A MSZA ŚW. O 17.00 ZA  ZMARŁYCH Z RÓŻY BŁ. JANA PAWŁA II.
 15. WYPOMINKI MOŻNA SKŁADAĆ W ZAKRYSTII – ODCZYTUJEMY IMIONA I NAZWISKA NASZYCH ZMARŁYCH W KAŻDĄ NIEDZIELĘ PRZED MSZAMI ŚW. O 9.00; 12.00 , I 19.00 PRZEZ CAŁY ROK I MODLIMY SIĘ ZA NICH, PROSZĄC O ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO. W KAŻDY PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA JEST ZA TYCH ZMARŁYCH WYPOMINANYCH OFIAROWANA MSZA ŚW.
 16. ZACHĘCAMY DO ZAPISANIA SIĘ DO RÓŻY RÓŻAŃCOWEJ ŚW.  O. PIO – JESZCZE DO PEŁNEJ RÓŻY POTRZEBA 6 OSÓB.
 17. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZE OFIARY SKŁADANE NA TACĘ I W KOPERTACH NA UTRZYMANIE KAPLICY I DUSZPASTERSTWA ORAZ NA BUDOWĘ KOŚCIOŁA. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ  WASZ DAR SERCA TO SKŁADKA INWESTYCYJNA – MOŻNA ZABRAĆ KOPERTY Z KOSZYCZKA.
 18. DO NABYCIA JEST PRASA KATOLICKA: „ GOŚĆ NIEDZIELNY” I „PRZEWODNIK KATOLICKI” ORAZ KSIĄŻKĘ JAKO CEGIEŁKĘ –  O NASZYM PATRONIE „ ŚW. O IMIENIU JAN PAWEŁ, PAPIEŻ KTÓRY ZMIENIŁ HISTORIĘ”.
 19. WSZYSTKIM SOLENIZANTOM NADCHODZĄCEGO TYGODNIA SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA I WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREJ NIEDZIELI I SPOKOJNEGO TYGODNIA.